Türkiye’de gerçekleştirilecek 16. Türkiye İnternet Konferansı OBSS, Tüpraş, Testo ve Vestel sponsorluğunda 30 Kasım-2 Aralık 2011 tarihleri arasında Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezinde olacak.

2011 yılının Türkiye İnternet Konferansında en önemli ana temaları olarak  “Mobil Yaşam”, “Sosyal Ağlar” ve “Yeni Medya” konularının göze çarpacağı şimdiden aşikar biçimde belli. 

Univera Bilgisayar Sistemleri A.Ş. Yazılım Departmanı olarak 16. Türkiye İnternet Konferansının İzmir’de yapılacağı duyurusunu yazılım müdürümüz Dr. Deniz Kılınç’tan öğrendikten sonra Univera adına bildirimlerimizi gönderdik ve kabullerimizi aldık. 🙂 Detaylı bilgi edinmek için İnternet Teknoloji Derneği‘nin web sayfasını inceleyebilirsiniz.


Türkiye İnternet Konferasına göndermiş olduğumuz “Sosyal Medya Stratejileri”  ve Dokuz Eylül Üniversitesi Prof. Dr. Adil Baykasoğlu danışmanlığında Senem Volaka ve Seçil Uz ile hazırlamış olduğumuz “E-Marka Bakış Açısıyla Türkiye’deki Endüstri Mühendisliği Programlarının İnternet Ortamında Görünümü” bildirilerimiz kabul edildi.

SosyaMobilite Evreni’nde bu güzel haberleri paylaşmak gerçekten onur verici…

16. Türkiye İnternet Konferansına herkesi bekleriz!