Kripto USB nedir? (Crypteks USB)


Bilinen ilk fiziksel kripto USB hafiza belleği 256-bit AES donanımla kriptolama. Bu kriptolama sisteminde 14.348.907 ihtimal var ve bu yüzden kırılma ihtimalinin hesabını buyrun siz yapın :).  Boyut olarak oldukça küçük bir USB`dir, yaklaşik olarak 3.1″x1.1″. Kritpo USB geliştirilirken önemle üzerinde durulan nokta malzeme kalitesi olmuş. Üretiminde son derece dikkatli olunup parçalar lazer kesim ile kesilmiştir. Kripto USB oldukça çekici ve zarif dizayn edilirken sizin kişisel bilgilerinizin daima kişisel bilgi olarak kalması sağlanmıştır.

Hangi maddeden yapılmıştır?

İçindeki parçaların birçoğu ultra yüksek kalitede alüminyum alaşımdan yapılmıştır. Anotlaşmış katman kullanılarak parmak izi ve toz oluşumu engellenmiştir. Bütün üretilen parçalar yüksek kusursuzluk toleransı ve en gelişmiş son teknoloji göze alınarak yapılmıştır. Kodları girerken yapılan döndürme hareketinin oldukça yumuşak ve kusursuz geçişlere sahip olduğu da belirtiliyor.

Özellikleri:

Crypteks USB preferences

Kripto USB

Donanımlı Kriptolama Nedir?

Üretici firmanın dediği basit güvenlik kelimesi aslında bayağı ciddiye alınacak bir kodlama sistemi. Kripto USB eşsiz donanımı kontrol eden yuvarlak olan cihazın içine girmektedir. Sonra sizlerin belirlediği koda göre kendini dışarıya çıkartmaktadır. Amerikan Enstitü Standartlarına göre 256-AES kriptolama sistemi en güvenli sistemdir ve NSA tarafından da çok gizli (TOP SECRET) belgesini almış bir USB dir.  Çok önemli projelerinizi biligilerinizi güvenle içinde tutabiliceğiniz en güvenli dijital cihaz olarak geçmektedir.

Özel yapım siyah sürümü:

Sipariş üzerine özel istekle ürettikleri 16GB`lık kripto USB, yine aynı şekile aynı titizlikle hazırlanmış alüminyum alaşımdan yapılıyor, ancak belirttiğimiz gibi özel sipariş üzerine yapılmakta…

Crypteks USB black version