Brad Pitt, Ellen DeGeneres

86.  Oscar Ödül Töreninde yapılan pizza partisi Hollywood’un ünlü yıldızlarını baya şaşırttı.  Ama asıl sürpriz yaşayan Edgar, pizzacı çocuk oldu tabii. 🙂 Pizzacı çocuk dediğimize bakmayın lütfen… Edgar, Big Mama’s ve Papa’s Pizzeria’nın sahibi. (Ne şans ama değil mi?!) Hollywood’un en önemli etkinliğine pizza getirme şerefiyle giriş yapabildi. Edgar, pizzacı çocuk, 2014 Oscar Ödül Töreni mevzuları arasında sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri oldu.

ellen-pizza-oscar-1

Edgar, nam-ı diğer pizzacı çocuk, geçtiğimiz Pazartesi günü Ellen DeGeneres’ın talkshow programına konuk oldu ve Oscar Ödül Töreni gecesi deneyimini anlattı. Ellen, Edgar’ı Oscar gecesinde sahneye davet ettiği zaman şok yaşadığını anlatan Egdar’ın o anki ilk cümlesi “Hello” olmuştu.

Edgar, Oscar Ödülleri Törenine gelirken pizza dilimlerini özenle kestiğini söylerken tek hayalinin Julia Roberts ile tanışmak olduğunu ve bu hayalinin gerçekleştiğine hala inanamadığını dile getirdi.

Ellen yine muziplik yaparak Oscar gecesinde pizzalar servis edildikten sonra Brad Pitt gibi ünlü seyircilerden bahşiş toplamaya başlamıştı. Ellen talkshow da Oscar gecesinde 600$ topladığını ve kendisinin de Edgar’a 400$ bahşiş verdiğini anlattı. Yani pizzacı çocuk toplamda 1000$ bahşiş almış oldu. Afiyet olsun demek düşer bize de… 🙂

oscar-gecesi-ellen-pizza

86th Annual Academy Awards - Show