SEO (Search Engine Optimization – Arama Motoru Optimizasyonu) en yenilikçi olmazsa olmazlardan olan dijital pazarlama stratejilerinden en önemli halkadır. Google organik arama sonuçlarında her zaman daha iyisi mümkün!

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), web sayfanızın arama motorlarının organik (ücretsiz) sonuçları sıralamasında yer alması ve konumunda daha da yükselmesi için, web sayfanız ile ilgili çeşitli analiz ve düzenleme işlemlerinin yapıldığı bir süreçtir. Arama motorlarının dizininde ortalama 4 milyar web sayfası bulunuyor. Bu durum rekabet oranının yüksek olduğu sektörlerde sizinle benzer hedefleri olan birçok rakibiniz olduğu anlamına gelebilir. Burada en önemli nokta nasıl ki bir çiçek alındığı zaman bakımı yapılmazsa solup ölmeye mahkum olursa, aynı şekilde web sitenizi de bakımsız, güncellemesiz bırakırsanız web sitenize vermiş olduğunuz emeklerin de gerileyip yok olmaya mahkum olduğunu bilmeniz gerekir.

Diyelim bir mağazanız mevcut ve en işlek cadde de bile olsanız, sadece mağazanızın giderlerinin 10’da biriyle e-ticaret siteniz ile ortalama 50 katına kadar daha fazla satış yapma potansiyel mevcut.

Bir web siteniz olabilir, ancak size yeni müşteriler kazandırmayan bir web sitesi çekmecenizde duran kartvizit, araba kullanmayan kişinin ehliyeti gibidir. Yüksek bütçelerle şirketiniz/işletmeniz için bir TV reklam filmi çektirdiğinizi ancak bu filmi hiçbir mecrada yayına almadığınızı düşünün. Tüm yıl boyunca kullanacağınız kapsamlı bir katalog tasarlattığınız halde bu kataloğu dağıtamadığnızı… İşte ziyaretçi trafiği olmayan, kullanıcılara yani potansiyel müşterilere / hedef kitleye ulaşmayan web siteleri de bunlar gibidir.

Web sayfanız için sunduğumuz eşsiz SEO fırsatlarıyla işinizi büyütmenize katkı sağlıyoruz.