BroApp, sizin için kız arkadaşınıza romantik mesajlar gönderirken, siz beyler de rahat bir şekilde biralarınızı tokuşturabilirsiniz. 🙂 Evet, yanlış duymadınız. Artık BroApp imdanınıza yetişiyor!

Aşıksınız, kız arkadaşınızı çok seviyorsunuz ama iş romantik mesajlar göndermeye gelince tıkanıyor musunuz?

Avustralyalıların geliştirdiği BroApp uygulaması ile ilişkilerini mesajlaşma aracılığıyla da geliştirmek isteyen ama bunu başaramayan erkekler için yaratıcı ve aşk dolu mesajlar göndermek artık çok daha kolay.

Şuanda sadece Android uygulaması olan BroApp 1.49£ karşılığında Android işletim sistemine sahip olan mobil telefonlara indirilebiliyor. BroApp’in yaratıcıları Tom ve James, ikisi de henüz 29 yaşında, yoğun çalışma programlarından dolayı kız arkadaşlarına vakit ayıramadıklarından şikayetçi oldukları ve bu durumlarından ilham alarak BroApp’i tasarladıklarını belirtti.

broapp-uygulamasi

BroApp, kullanıcıların kendi ihtiyaçlarına uygun bir şekilde adapte edilebilen bir sürü mesaj çeşidi barındırmakta. Ayarlanan mesajlar ise istenilen gün ve saatte gönderilebiliyor. Uygulamanın deneme sürecinde Tom ve James bir dizi ihtiyati tedbirleri de inşa etmeyi unutmamışlar ki uygulama içerisine “kız arkadaş kilidi” bile eklemişler. 😉 Esas ana ihtiyati tedbir ise BroApp kullanıcı kız arkadaşının Wifi ağını kaydettiği zaman ve internete o wifi ağından bağlanıldığı zaman yani sevgililer beraberken otomatik mesaj gönderimi kesinlikle olmuyor. Ek olarak da çift son bir saat içerisinde birbirleriyle mobil telefon aracılığıyla iletişim kurmuşlarsa iletişi m kurulma anından itibaren 1 saat boyunca uygulama yine pasif moda geçip mesaj gönderimi yapmıyor. BroApp uygulamasının herhangi bir karışıklığa yol açmaması için Tom ve James uygulamayı 3 ay boyunca kız arkadaşları ile test ettiklerini önemle vurguluyor.