Mobil web sayfaları hala gelişme ve büyüme aşamasında olmasına rağmen, takip edilmesi ve sık kullanılanlara eklenmesi tavsiye edilen 10 mobil web sayfası var. Bu mobil web sayfaları online olduğunuzda size hızlıca istediğiniz bilgileri ulaştıracak ve hayatınızı kolaylaştırıcı etkilerde bulanacak. 

Google :


Bütün mobil cihazlarında olmazsa olmaz olan mobil web sayfası Google. Dünyada ki en iyi arama motoru olan Google, istediğiniz mobil web sayfalarına kolayca ulaşabilmek için mobil web sayfalarının kısa yollarını tarayıcınıza eklemenize izin verir.

Twitter :


Arkadaşlarınız tarafından metin mesajı bombardımanına tutulmadan onlardan haber alabileceğiniz, mikroblog tarzında ki yapısı sayesinde Twitter mobil web sayfası, mobil cihazların vazgeçilmezleri arasında.

Dodgeball :

Sosyal network paylaşım mobil web sayfası olan Dodgeball, kullanım kolaylığıyla arkadaş listenizle kolayca mobil cihaz üzerinden iletişime geçmenizi sağlar.

Flickr :

Flickr, fotoğraf paylaşımı ve fotoğraflara yorum yapabilme kolaylıkları ile mobil cihazdaki vazgeçilmez mobil sayfaları arasında yerini korumakta.

Skweezer :

Her web sayfası mobil cihazlara uyumlu bir mobil web sayfası versiyonuna sahip olmayabilir ve istediğiniz web sayfasına mobil cihazınızdan girmek istediğinizde zorluklar yaşayabilirsiniz. İşte bu noktada Skweezer devreye giriyor. Skweezer ile istediğiniz web sayfasını mobil cihazınızdan sorunsuzca görüntüleyebilirsiniz.

Moviefone :

Moviefone, ara yüzünün kolay ve kullanışlı olmasıyla mobil cihazınızdan bağlanarak istediğiniz film hakkında detaylı bilgi edinmenizi sağlar.

Restaurant Row :

Kullanım arayüzünün kolaylığıyla dikkat çeken Restaurant Row, istediğiniz lokasyonda ki restaurantları listelemenize ve hangi yörenin mutfağına sahip olduğunu incelemenize yarayan mobil web sayfası. Ayrıca restaurantlar hakkındaki yorumlarınızı da belirtebilme içeriğiyle kullanıcıya daha çok bilgi verebilmekte.

Answers :

Answers.com, bilmediğiniz herhangi bir konu hakkında bilgi edinmek istediğinizde mobil cihazınızdan bağlanıp sorunuzun cevabını öğrenebileceğiniz bir mobil web sayfası.

Foreca :

7 günlük hava tahminini mobil cihazdan kolaylıkla öğrenmeyi sağlayan Foreca, harita gösteriminin karmaşık olmasına rağmen animasyonlu radar haritasının kullanım kolaylığıyla popüler mobil web sayfaları arasında yerini korumakta.

Web On Your Cell :

Mobil web sayfalarının rehberi olarak düşünülen Web On Your Cell, ihtiyaç duyulan mobil web sayfalarını favorileriniz kısmınıza eklemeyi sağlıyor.