Project Description

Hilton’un Asya yakasındaki ilk 5 yıldızlı oteli olan DoubleTree by Hilton İstanbul-Moda’nın Facebook, Twitter, Instagram ve Foursquare sayfa yönetimleri yapıldı. Facebook üzerinden Facebook reklamları kullanımı ve düzenli/dikkat çekici şekilde kampanyalar-duyurular paylaşıldı. İzlenilen strateji sayesinde Facebook fan sayısı %250 artış gösterirken kişilerin sayfa içerisinde etkilişim gösterme oranı %300 arttı. Twitter üzerinden de otel sektörüne uygun bir strateji belirlendikten sonra diğer sosyal medya hesaplarıyla entegreli bir şekilde aşama kaydedildi. Instagram ve Foursquare sosyal ağları üzerinden de etkileşimlere de özel fotoğraf çekimleri yapılarak devam edildi.

DoubleTree by Hilton İstanbul Moda’nın yerel web sayfası yönetimi yapıldı. Hilton Moda için hazırlanan özel kampanya duyuruları da web sayfasına eklendi. Google Analytics aracılığı ile sitenin ziyaretçi trafiği raporlandı.

Hilton Worldwide ile birlikte Hilton markası adı altında dönemsel cazip fırsatlar seçeneği oluşturuldu ve duyuruları e-mail, sms ve banner aracılığıyla yapıldı.