En iyi web site tasarım İstanbul için doğru adrestesiniz. 2010 yılından beri İstanbul merkezimizde firmaların, markaların, işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik web tasarım hizmetleri sunmaktayız. Butik bir ajans olarak müşterilerimizle özel olarak ilgileniyor ve ihtiyaçlarını özel olarak analiz edip sunuyoruz. Bu sayede müşterimiz ve yazılımcımız arasında herhangi bir anlaşmazlık olmayıp tamamen müşteri odaklı bir çalışma sistemi üzerinde ilerliyoruz.

Web site tasarım hizmetini MedyaBug’a teslim ederek online prestijini emin ellere vermiş oluyorsunuz.

Unutmayın; web site tasarımı online dünyadaki dijital kimliğiniz ve mağazanızdır.

Web site tasarımı neden önemlidir?

Günümüzün dijital dünyasında web siteleri iletişim, tanıtım ve satış için online dükkan olarak yerlerini aldılar, yani sanal ortamda web siteleri işletmelerin temsilcileri oldu. Birçok web site tasarımı yapan firma, ajans, birey mevcut, ancak hem ihtiyaca yönelik hem de web sitesinin arka planında neler olduğunu, neler yapılacağını şeffaflıkla anlatan maalesef çok az ekip var ve bu yüzden de çoğu işletme web sitelerinden oldukça şikayetçi.

Web tasarım işi planlanırken öncelikle işletmenin analizi iyi bir şekilde yapılmalı ve hedef kitle anlaşılmalıdır. Br sonraki aşama ise web site tasarımının mutlaka responsive yani mobil ve tablet uyumlu olmasına önem verilmesidir. Mobil ve tablet uyumlu olmayan web site Google Arama motorunda organik sonuçlarda mobil – tablet uyumlu olmayan web site tasarımları geri plana itiliyor ve ilk sayfalarda çıkmaları otomatik olarak engelleniyor.

Web sitesi tasarımı yapılırken en önemlisi de web site içeriklerinin SEO (Search Engine Optimization) – Arama Motoru Optimizasyonuna uygun olarak hazırlanması… Bu noktada hem bir metin yazarına ihtiyaç var hem de bir SEO uzmanına. Tüm içerikler SEO’ya uygun yazıldı diyelim, burada tabii ki iş bitmedi. SEO için meta taglerinin, meta descriptionlarının, keyword tanımlarının her bir sayfa için ayarlanması gerekiyor.

Burada bitti mi? Tabii ki hayır…

İlgili web sitesinin site haritasının oluşturulması gerekiyor. Ardından Google Search Console tarafından ilgili web sitesine ait hesabın oluşturulup tanımlanması gerekiyor. Oluşturulmuş olan site haritası da Google Search Console hesabından Google’a gönderiliyor. Bitti mi? Hayır tabii ki. 🙂

Web sitesinin ziyaretçi trafiğinin takibi için Google Analytics hesabının açılması gerekiyor. Buradan izleme kodu siteye eklenerek tanımlama işlemi başarıyla tamamlanıyor.

Sanıyor musunuz ki bu işlemlerinin hepsini yaptıktan sonra istediğiniz anahtar kelime arama sonucunda hemen ilk sayfada ilk sırada çıkacaksınız? Keşke her şey o kadar kolay olsaydı. Günümüzde dijitalin yaygınlaşması ile birlikte bir web sitesinin istenilen anahtar kelimede ilk sayfada ilk sırada yer alması için tüm diğer web siteleri ile rekabete girmesi gerekiyor. İşte tam da bu noktadan sonra SEO (Arama Motoru Optimizyon) çalışmaları başlıyor. Destekleyici unsurlar olarak da sosyal medya yönetimi, içerik/blog yönetimi, online reklam yönetimi çalışmaları devreye giriyor.

Evinize çok beğendiğiniz bir çiçeği aldınız, çok da güzel kokuyor, görünümü de şahane! Siz o çiçeğe hiç bakmazsanız solar gider… Ama bakarsanız, her gün ilgilenirseniz o çiçek büyür, daha güzel kokmaya başlar ve meyve bile vermeye başlar.

Daha detaylı bilgi almak ve web site tasarımı konusunda size danışmanlık yapmamızı isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurun. Referanslarımızı incelemek isterseniz Facebook hesabımız: MedyaBug

Örnek bazı web sitelerimiz:

DijiBug, GG OrganizationG’ Offices, Onco ClinickSmartpro, Setenay Güzellik Salonu, Rax Havai Fişek Organizasyon, Kuzey TankerBilince Erişim, Lotus Peyzaj , Psikolog Ayla Akbuar

Adınız Soyadınız(gerekli)

Email (gerekli)

Mesajınız